E-480

Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany

Skorzystaj z bogatego doświadczenia Accuphase’a w projektowaniu high-endowych wzmacniaczy zintegrowanych i sięgnij po E-480, najnowszy model z bestsellerowej rodziny E. E-480 jest bezpośrednim następcą uznanej integry E-470 i – ogółem – jedenastą inkarnacją wzmacniacza zintegrowanego w historii Accuphase’a, który pierwszy tego typu produkt – model E-303 – wypuścił jeszcze w 1978 roku.

Najnowszy wzmacniacz zintegrowany od Accuphase’a został wyposażony w szereg innowacji i usprawnień, które sprawiają, że nie tylko jest wyraźnie lepszy od swojego poprzednika, ale stanowi fantastyczną propozycję dla wszystkich osób z high-endowymi systemami audio.

Mowa tu między innymi o znajdującym się w sekcji przedwzmacniacza systemie kontroli głośności AAVA (Analog Vari-gain Amplifier). Ten opatentowany przez Accuphase’a i od wielu lat konsekwentnie poprawiany układ nie tłumi sygnału, dzięki czemu jest w stanie wyraźnie poprawić jakość brzmienia. Z kolei sekcja wzmacniacza używa tranzystorów MOS-FET w konfiguracji push-pull, oferując 180 EW mocy przy 8 Ω.

Całośc dopełniają: ultraniskie szumy (gwarantowany stosunek sygnału do szumu wynosi obłędne 109 dB) oraz superwysoki współczynnik tłumienia na poziomie 600. Biorąc pod uwagę, że wcześniejsza integra Accuphase’a (w swoim czasie bezkonkurencyjna na tym polu) oferowała ten sam współczynnik na poziomie 500, oznacza to, że mówimy o 20% wzroście. Jest to niezbity dowód na to, że japońscy inżynierowie pracujący dla Accuphase’a nigdy nie przestają szukać nowych i najlepszych dróg rozwoju, nieustannie poprawiając nawet to, co wydawało się niemożliwe do poprawienia. Efektem tego wszystkiego jest urządzenie, które i świetnie wygląda, i fenomenalnie gra. Sprawdź sam i daj się oczarować jednemu z najlepszych wzmacniaczy zintegrowanych z Kraju Kwitnącej Wiśni.